X
تبلیغات
زولا

تور مالزی نوروز 96 به زودی

شنبه 26 دی 1394 ساعت 18:01

 

تور مالزی کی ؟ کجا ؟ چطور؟

هرچه لازم است در باره تور مالزی باید بدانید را اینجا بخوانید :

 آژانس سعادت سیر تورهای مالزی به صورت ترکیبی مالزی و همچنین تک شهر در پکیج کوالالامپور ، کوالالامپور-لنکاوی ، کوالالامپور- پنانگ و کوالالامپور سنگاپور به مسافران گرامی عرضه میشود . 

 با توجه به درخواست مسافران تورهای مالزی با پروازهای خارجی و داخلی انجام می شود. تورهای مالزی هم با پروازهای مستقیم ایران ایر و ماهان برگزار میگردد و هم  پروازهای خارجی مانند پروازهای امارات ، قطری و.. انجام می شود. 

 مابین شهرهای کوالالامپور و پنانگ ترانسفر بین شهری به صورت زمینی انجام می شود و مابین شهرهای کوالالامپور و لنکاوی ، همچنین کوالالامپور و سنگاپور به صورت هوایی صورت میگیرد.

 در زمان انجام امور مربوط به تور مسافران،نقشه و راهنمای گردشگری مالزی، برای آگاهی بیشتر مسافران عزیز در اختیار کلیه مسافرین آژانس قرار میگیرد .

 مسافران ایرانی مالزی میتوانند تا دو هفته بدون اخذ روادید به صورت توریستی از مالزی بازدید نمایند . مسافرانی که مایلند بیشتر از دو هفته اقامت داشته باشند و یا مسافرانی که قصد بازدید از سنگاپور را داشته باشند پیش از سفر نیاز به اخذ ویزا دارند. 

 بلیط و واچر هتل به صورت الکترونیکی صادر می شود بنابراین مسافران عزیر میتوانند بدون مراجعه حضوری به آژانس برای تهیه تور اقدام کنند این موضوع از این جهت مهم هست که مسافرانی که به دلیل بعد مسافت و یا نداشتن وقت قادر به مراجعه به آژانس نیستند ،  میتوانند پس از ارسال صفحه اول گذرنامه از طریق فکس ، ایمیل و..  ، مدارک  تور مالزی را به صورت ایمیل و یا فاکس دریافت کرده و سفر خود را انجام دهند.

 تورهای مالزی آژانس سعادت سیر در اغلب هتلهای سه ستاره به بالای مالزی برگزار میشود ، با توجه به اینکه درج قیمت تور مالزی برای تمامی هتلها میسر نیست در صورتی که قیمت تور مالزی را برای هتل مورد نظر خود در سایت مشاهده ننمودید میتوانید با بخش مالزی آژانس تماس حاصل فرمایید.


برچسب‌ها: تور مالزی
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.