معروف ترین موزه های ازمیر

دوشنبه 25 آبان 1394 ساعت 17:35

معروف ترین موزه های ازمیر

مایلید  دیدنی های ازمیر را از نزدیک ببینید ؟ جاذبه های گردشگری ازمیر ، خیره کننده ، اعجاب نگیز و جذاب است .شاید از نظر ایرانیان و گردشگران خارجی مکانهای دیدنی ازمیر صرفا محدود به سواحل آن باشد ولی دیدنیهای ازمیر بسیار متنوع و گسترده بوده و از  10 شهر بی نظیر ترکیه میباشد clap و از مهم ترین آنها میتوان به موزه های متعدد این شهر اشاره کرد . موزهای ازمیر برای گردشگران بسیار جذاب و است و گردشگران قسمت عمده ای از وقت خود را در این موزه های ازمیر می گذرانند .

http://ticket365.info

موزه باستانشناسی ازمیر

اکثر هتل های ازمیر ترکیه در کنار مکان های دیدنی ازمیر واقع شده اند تا بازدید از این شهر برای مسافران آسان باشد موزه باستانشناسی ازمیر در نزدیکی میدان کناک  ، یک مجموعه برتر از اشیای عتیقه را شامل تندیسهایی از پوسایدون و دیمتر که در زمان باستان در میدان شهر مستقر بودند، در خود جای داده است .این lookdownموزه از مهم ترید موزهای ازمیر است .  (دوشنبه ها تعطیل است.)

http://ticket365.info

موزه فرهنگ شناسی ازمیر  مجاور موزه باستانشناسی، حاوی هنرهای دستی مردم عامه و قشنگ ترین سوغات ترکیه victoryاست و شامل یک مجموعه نفیس از فرشهای برگاما و گوردس، لباسهای سنتی و لگامهای شتر میباشد.(دوشنبه ها تعطیل است.) همچنین موزه هنرهای نفیس در کناک ، آثاری از نقاشان مشهور ترکیه را نشان می دهد.که نزدیک ایندو موزه میباشد .

http://ticket365.info

موزه آتاتورک ازمیر واقع در جاده آتاتورک، در یک خانه قدیمی ازمیری قرار گرفته که توسط پایه گذار جمهوری ترکیه استفاده می شد. این موزه عکسهایی از این رهبر، به همراه بعضی از وسایل شخصی او را به نمایش گذاشته است.


http://ticket365.info

موزه تاریخ طبیعی در برنوا، به عنوان یک اندوخته طبیعی برای حفاظت از مناظر تاریخی منطقه دریای اژه، قلمداد می شود.(یکشنبه ها تعطیل است.)


http://ticket365.info

موزه باستانشناسی ادمیش  در حدود ۶۰ کیلومتری شرق ازمیر واقع است و هنرهای دستی این منطقه و همچنین معروف ترین صنایع دستی و سوغات ترکیه thumbsupرا عرضه می کند. (روزهای آخر هفته تعطیل است.)


http://ticket365.info


برای تهیه بلیط هواپیما ترکیه با ما تماس بگیرید.............43674367

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.